Hezké prázdniny

Přejeme všem rodičům, dětem a přátelům naší mateřské školy pohodové a sluníčkové prázdniny, těšíme se na Vás v novém školním roce.smiley

7. 8. 2019

Besídka na rozloučenou

Besídka na rozloučenou se "školáky" s programem "Hola, hola, škola volá!" a slavnostním šerpováním se bude konat v úterý 25. června od 16,30 - POZOR - ne v mateřské škole, ale v sále Kulturního domu v Rádle. Těšíme se na všechny!

25. 6. 2019

Rádelské slavnosti

Informace k vystoupení dětí v rámci Rádelských slavností v sobotu 22. června - děti, prosím, přiveďte na zkoušku v 10,00.  1. vystoupení 13,20 (operky Budulínek a Červená Karkulka), 2. vystoupení 14,10 (dramatizované písně, taneční vystoupení). Děti se budou moci převlékat ve stanu, který bude umístěn za jevištěm (na fotbalovém hřišti). Všem rodičům vřelé díky za pomoc s přípravou!

22. 6. 2019

Pojedeme do divadla

V pátek 21. června pojedeme do Městského divadla v Jablonci na pohádku Honza? Honza. Honza! Odjezd 8,30, z fondu bude odečteno 70Kč (50Kč vstupné, 20Kč autobus).

21. 6. 2019

Představení zrušeno

Divadelní představení v Městském divadle plánované na 21. června bylo z důvodu nemoci zrušeno.

20. 6. 2019

Besídka - mladší děti

Besídka mladších dětí se bude konat ve čtvrtek 13. června od 16 hodin. Srdečně zveme!

13. 6. 2019

Fotografování

FOTOGRAFOVÁNÍ - společné foto na konec školního roku se uskuteční ve středu 12. června od 9 hodin. Cena fotografie 35Kč.

12. 6. 2019