Vítejte na stránkách mateřské školy Rádlo

Filozofií a dlouhodobou koncepcí mateřské školy je všestranná výchova dětí s poskytnutím dostatků podnětů pro harmonický rozvoj osobnosti tak, aby se vychovával zdravě sebevědomý, samostatně myslící a v duchu etických hodnot jednající člověk.

Doprovázíme děti kousek jejich cesty životem, obdobím, které je jedním z nejdůležitějších v životě člověka. Naší snahou je připravit dětem podnětné prostředí s příjemnou atmosférou tak, aby čas, který společně strávíme, byl naplněn pohodou, radostí, smysluplnými činnostmi, aby děti získaly pocit bezpečí a důvěry v lidi kolem sebe a na „svoji“ školku rády vzpomínaly.

 Více informací

Co je u nás nového

A ještě jedna pohádka

V pátek 15. září uvidí děti netradiční "Žonglovací pohádky". Začínáme v 8,30, vstupné 80 Kč bude odečteno z "Fondu".

14. 9. 2023

Začínáme pohádkou

Ve středu 6. září uvidí děti tři maňáskové pohádky: O Smolíčkovi, O zlaté rybce a  Hrnečku vař! Začínáme v 10,30, vstupné 80 Kč.

6. 9. 2023

Vítejte v novém školním roce

Vážení rodiče, vítáme vás v novém školním roce, těšíme se na vás i na děti i na to, že spolu prožijeme rok plný příjemných zážitků. Co budou děti potřebovat ve školce? Náhradní oblečení (malé děti dostatek spodního prádla), bačkůrky (ne pantofle), holínky (tašku na holínky), pláštěnku, pyžamo/noční košili (netýká se dětí rok před školou), sportovní oblečení na vycházky a zahradu, kelímek, kartáček, pastu na zuby, malý hrníček na pití, balík papírových kapesníků. Vše, prosím, řádně označte (ne vždy si děti své věci poznají).  Rodiče nově přijatých dětí, kteří ještě nedonesli vyplněný evidenční list, učiňte tak prosím neprodleně! Nástup do mateřské školy je pro nové děti velkou změnou, která s sebou přináší spoustu věcí, se kterými se malý človíček musí vyrovnat. Uděláme vše pro to, aby se dětem u nás ve školce líbilo. S paní učitelkou lze domluvit adaptační program. Pokud jste se nezúčastnili zahajovací schůzky, rády vám na všechny otázky odpovíme.

4. 9. 2023

Platby

Platby ve školním roce 2023/2024: Školné - 600 Kč, děti, které chodí do MŠ posledním rokem před nástupem do základní školy mají vzdělávání bezúplatné (týká se i dětí s odkladem školní docházky). Stravné celodenní - 600 Kč, dopolední - 500 Kč. Platby je třeba uhradit do 15. dne v měsíci. Trvalý příkaz zadejte, prosím, od září do června, o prázdninách jsou platby vybírány v hotovosti. Školné i stravné lze zaslat jednou částkou.

Číslo účtu : 27-7250500237/0100, variabilní symbol: datum narození dítěte (vklad jménem).

4. 9. 2023

Schůzka

Schůzka pro rodiče nově přijatých dětí (i pro další zájemce) se bude konat v úterý 29. srpna od 16 hodin v budově mateřské školy. Těšíme se na Vás!

8. 8. 2023

Uzavření mateřské školy

Mateřská škola bude uzavřena od 24. července do 25. srpna 2023.

21. 7. 2023

Hezké prázdniny

Přejeme všem rodičům, dětem a příznivcům naší mateřské školy pěkné prázdniny plné pohody a nevšedních zážitků. Děkujeme za milé dárečky a těšíme se Vás v novém školním roce!smiley

21. 7. 2023