Vítejte na stránkách mateřské školy Rádlo

Filozofií a dlouhodobou koncepcí mateřské školy je všestranná výchova dětí s poskytnutím dostatků podnětů pro harmonický rozvoj osobnosti tak, aby se vychovával zdravě sebevědomý, samostatně myslící a v duchu etických hodnot jednající člověk.

Doprovázíme děti kousek jejich cesty životem, obdobím, které je jedním z nejdůležitějších v životě člověka. Naší snahou je připravit dětem podnětné prostředí s příjemnou atmosférou tak, aby čas, který společně strávíme, byl naplněn pohodou, radostí, smysluplnými činnostmi, aby děti získaly pocit bezpečí a důvěry v lidi kolem sebe a na „svoji“ školku rády vzpomínaly.

 Více informací

Co je u nás nového

Představení Abeceda slušného chování

Na středu 22. září je pro děti připraveno představení Abeceda slušného chování. Vzhledem k tomu, že v tento den nepůjde ve školce proud, představení se bude konat v sále Kulturního domu. POZOR!!! Začátek představení již v 8 hodin!!! Děti přiveďte do školky buď do 7,30 (v 7,30 budeme odcházet) nebo rovnou do Kulturního domu. Děkujeme.

22. 9. 2021

Schůzka rodičů

Srdečně zveme na schůzku rodičů, která se bude konat ve čtvrtek 2. září od 17 hodin. Těšíme se na Vás.

2. 9. 2021

Ochranné opatření MZČR

Na základě ochranného opatření Ministerstva zdravotnictví České republiky sdělujeme: MŠ nesmí umožnit přítomnost dětí, které se vrátily ze země s vysokým nebo velmi vysokým rizikem nákazy, po dobu 7 dní od vstupu na území ČR, resp. po dobu 10 dní, jde-li o návrat ze zemí s extrémním rizikem nákazy. Žádáme Vás proto o respektování tohoto opatření a informaci, pokud jste se z některé z těchto zemí vrátili.

28. 8. 2021

Co budou děti potřebovat ve školce?

Děti budou ve školce potřebovat tyto věci: náhradní oblečení (malé děti dostatek spodního prádla), bačkůrky (ne pantofle), holínky (tašku na holínky), pláštěnku, pyžamo/noční košili (netýká se dětí rok před školou), sportovní oblečení na vycházky a zahradu, kelímek, kartáček a pastu na zuby, malý hrníček na pití, balík papírových kapesníků. DOPORUČUJEME DĚTEM VĚCI OZNAČIT!

Děti, které ještě do školky nechodily a nastoupí 1. září, přiveďte, prosím, ve středu v 8 až 8,30.

Rodiče nově přijatých dětí, kteří ještě nedonesli vyplněný EVIDENČNÍ LIST, učiňte tak nejpozději do pátku 27. srpna!

23. 8. 2021

Přání

Přejeme všem rodičům, dětem a příznivcům naší mateřské školy pohodové, sluníčkové a radostné prázdniny. Děkujeme za Vaši přízeň, které si velmi vážíme, i za milé dárečky, které nás potěšily. Budoucím prvňáčkům přejeme dobrý start do školy, hodně úspěchů, radosti z učení a poznávání nového. Těšíme se na Vás v novém školním roce!smiley Uzavření MŠ - 19.7. - 20.8.2021.

16. 7. 2021

Výlet na letiště

V úterý 29. června pojedeme na výlet na letiště do Hodkovic. Odjezd 9,00, návrat ca 13,00. Do baťůžku dětem dejte, prosím, 2x svačinku a oblékněte je podle počasísmiley.

29. 6. 2021

Slavnostní besídka se šerpováním

Slavnostní besídka na rozloučenou se "školáky" se bude konat v pondělí 28. června od 16 hodin v sále Kulturního domu. Podrobnosti budou sděleny.

28. 6. 2021