Kouzelné Vánoce

Na 30. listopadu jsme původně měli naplánované už tradiční rozsvěcení stromečku před školkou společně s dětmi i rodiči. To v dnešní době bohužel není možné. sadPro děti ale máme připravené překvapení a adventní čas přivítáme krásnou pohádkou KOUZELNÉ VÁNOCE.smiley Účinkují Jana Koutová a Jaroslav Beneš. Začínáme v 10 hodin, z fondu bude odečteno 80Kč.

30. 11. 2020

Workshop online

Z důvodu stále platných "covidových" opatření se původně plánovaný workshop (24.11.) s Mgr. Mulačovou z Pedagogicko-psychologické poradny v Jablonci nebude moci konat prezenčně. Je možné jej uskutečnit online. Vše, co budete potřebovat je notebook nebo chytrý telefon. Pokud se pro tuto formu rozhodnete, sdělte nám prosím e-mailovou adresu, kterou paní Mulačové předáme a ona Vám zašle přihlašovací kód a všechny potřebné informace. Bude fajn, když tuto příležitost využijete, vřele doporučujeme! Domluvený termín - 24. listopadu od 16,30.

24. 11. 2020

Malý záchranář

Na úterý 24. listopadu je pro děti připraven program MALÝ ZÁCHRANÁŘ, při kterém se děti seznámí se základy první pomoci. Začínáme v 9,15, z fondu bude odečteno 50Kč.

24. 11. 2020

Změna termínu

Plánovaný program O Lišáčkovi je přesunut na čtvrtek 19. listopadu.

19. 11. 2020

O Lišáčkovi

Na středu 18. listopadu je pro děti připraven program s ekologickým podtextem - O Lišáčkovi. Program je zdarma (hrazen z projektu Proměny, který je spolufinancovám EU). Začínáme v 9,00.

18. 11. 2020

Oznámení

Po dohodě se zřizovatelem bude z důvodu minimálního počtu přihlášených dětí v pondělí 16. října mateřská škola uzavřena. Užijte si úterní svátek, těšíme se na Vás 18. listopadu.

16. 11. 2020

O prasátku Arturovi

Na středu 11. listopadu je pro děti připraven ekologicko-výchovný program O PRASÁTKU ARTUROVI (Karlovarské hudební divadlo ve spolupráci s Eko-Kom a.s. Praha). Představení je bezplatné, začínáme v 10,30. (Všechna stávající hygienická opatření budou dodržena.).

11. 11. 2020