Vítejte na stránkách mateřské školy Rádlo

Filozofií a dlouhodobou koncepcí mateřské školy je všestranná výchova dětí s poskytnutím dostatků podnětů pro harmonický rozvoj osobnosti tak, aby se vychovával zdravě sebevědomý, samostatně myslící a v duchu etických hodnot jednající člověk.

Doprovázíme děti kousek jejich cesty životem, obdobím, které je jedním z nejdůležitějších v životě člověka. Naší snahou je připravit dětem podnětné prostředí s příjemnou atmosférou tak, aby čas, který společně strávíme, byl naplněn pohodou, radostí, smysluplnými činnostmi, aby děti získaly pocit bezpečí a důvěry v lidi kolem sebe a na „svoji“ školku rády vzpomínaly.

 Více informací

Co je u nás nového

Vyšetření očí

Firma Prima Vizus nabízí opět vyšetření zraku Vašich dětí. Pokud máte zájem, přihlašte své dítě na formuláři, který najdete v šatně na obvyklém místě. Vyšetření není hrazeno pojišťovnou, poplatek 150Kč je nutno uhradit v hotovosti předem. Termín vyšetření - 14. října od 10,45. Veškeré informace najdete v letáku, který máte k dispozici rovněž v šatně.

14. 10. 2020

Exkurze do SEV Český ráj

V úterý 13. října pojedou děti z oddělení starších dětí na exkurzi do Střediska  ekologické výchovy Český ráj v Sedmihorkách. V programu Můj kamarád strom se jistě mnoho zajímavých a praktických věcí o stromech dozví. Odjezd v 8, 00, návrat asi ve 12,00. Do baťůžku dětem s sebou prosím dejte svačinu a vhodné oblečení - program bude probíhat venku.

13. 10. 2020

Babka Bylinkářka

Na středu 7. října je pro děti připraven výchovně ekolog. program Babka Bylinkářka. Začínáme v 8,30.

7. 10. 2020

Přednáška pro rodiče

Vážení rodiče, na čtvrtek 1. října od 16 hodin je pro Vás připravena první ze serie přednášek a workshopů na téma Školní zralost a příprava na školu. Budete mít jedinečnou možnost získat informace ohledně této problematiky od povolaných odborníků. Přednášky povedou Mgr. Mulačová a Mgr. Beranová z Pedagogicko-psycholopgické poradny v Jablonci. Těšíme se na hojnou účast!

1. 10. 2020

Volné míso

Ve školce se uvolnilo místo - pokud máte zájem o umístění Vašeho dítěte k nám do školky, volejte do středy 7. října na tel. 725559885.

1. 10. 2020

Exkurze do SEV v Hejnicích

Ve čtvrtek 17. září pojedou děti z oddělení starších dětí do Střediska ekologické výchovy v Hejnicích na program ZE ŽIVOTA VČEL.  Odjezd  v 8,00 (křižovatka u býv. Balexportu), návrat asi ve 12,30. Do baťůžku dětem s sebou prosím dejte svačinu. Program bude probíhat vevnitř i venku, děti budou potřebovat bačkůrky a holínky.

17. 9. 2020

Schůzka

Milí rodiče "předškoláčků" - rádi bychom Vám poskytli několik informací k povinné školní docházce, vzdělávacímu programu i k tomu, co nás a Vás v tomto školním roce čeká. Sejdeme se ve středu 16. září v 17 hodin na zahradě mateřské školy. Budeme rádi, když přijdete všichni, těšíme se na Vássmiley!

16. 9. 2020