Vítejte na stránkách mateřské školy Rádlo

Filozofií a dlouhodobou koncepcí mateřské školy je všestranná výchova dětí s poskytnutím dostatků podnětů pro harmonický rozvoj osobnosti tak, aby se vychovával zdravě sebevědomý, samostatně myslící a v duchu etických hodnot jednající člověk.

Doprovázíme děti kousek jejich cesty životem, obdobím, které je jedním z nejdůležitějších v životě člověka. Naší snahou je připravit dětem podnětné prostředí s příjemnou atmosférou tak, aby čas, který společně strávíme, byl naplněn pohodou, radostí, smysluplnými činnostmi, aby děti získaly pocit bezpečí a důvěry v lidi kolem sebe a na „svoji“ školku rády vzpomínaly.

 Více informací

Co je u nás nového

Mikulášská nadílka

V pátek 6. prosince dopoledne do školky přijdou a na děti se těší moudrý Mikuláš, veselý čertík i hodný andílek...

6. 12. 2019

Vánoční besídky

Vánoční besídky se budou konat v těchto termínech: oddělení mladších dětí - 16. prosince od 16 hodin, oddělené větších dětí - 18. prosince od 16 hodin. Srdečně zveme!

4. 12. 2019

Vánoční výlet

V úterý 3. prosince pojedeme na vánoční výlet do firmy Rautis v Poniklé podívat se na výrobu jedinečných foukaných perlí. Zároveň navštívíme Muzeum krkonošských řemesel tamtéž. Dětem, prosím, dejte do baťůžku jídlo na celý den (3x) a teplé oblečení. Odjezd již v 7,45, částka, která bude vybírána bude oznámena později (dle faktury za autobus a ceny vstupného.

3. 12. 2019

Rozsvěcení stromečku před školkou

V pondělí 2. prosince rozsvítíme stromeček před školkou a společně přivítáme advent. Sejdeme se v 16,30 a těšíme se na Vás!

2. 12. 2019

Kouzelné Vánoce

Na pondělí 9. prosince je pro děti připraveno představení  KOUZELNÉ VÁNOCE. Začátek v 10, 45 hodin, vstupné 80Kč bude odečteno z fondu.

27. 11. 2019

Fotografování

Fotografování přihlášených dětí se uskuteční ve čtvrtek 21.listopadu od 10,30.

21. 11. 2019

Lotrando a Zubejda v divadle

V úterý 19. listopadu pojedeme do Městského divadla v Jablonci na pohádku LOTRANDO A ZUBEJDA. Odjezd již v 8 hodin!!! Z fondu bude odečteno 80Kč.

19. 11. 2019