Lyžařský kurz

Po dohodě s organizátorem lyžařského kurzu (Skipolicie Liberec) bylo dohodnuto, že se i přes současné nepříznivé sněhové podmínky prozatím rušit nebude. Měl by proběhnout od 23 1. do 27. 1. 2023 odpoledne ve skiareálu Dolina v Beřichově. Cena kurzu 2850 Kč + 500 Kč v případě zapůjčení lyžařského vybavení + 250 Kč, pokud obsluhu dětí bude muset zajistit organizátor. Mateřská škola není organizátorem akce, ale pouze zprostředkovatelem, rodiče uzavřou před zahájením akce smlouvu s pořadatelem. Veškeré informace a podrobnosti (organizace, platba), atd.), budou včas vyvěšeny v šatně nebo je podá ředitelka školy. Prosba: pokud někoho z přihlášených dětí budou rodiče chtít odhlásit, učiňte tak neprodleně.

23. 1. 2023

Info k lyžařskému kurzu

Uskuteční se v týdnu od 23. 1. do 27. 1. 2023, 12, 00 – 16,15  (Skiareál SKP Dolina v Bedřichově). Platba : převodem na účet č. ú. 1000253002/5500 nejlépe do čtvrtka 19.  1. , částka: 2850 + 500 Kč (v případě, že požadujete zapůjčení vybavení). K platbě je třeba uvést: jméno a příjmení, název mateřské školy, obec. V případě, že se kurz neuskuteční, uhrazená částka bude vrácena zpět na účet. Výbava: lyže, boty, přilba, pokud nemáte vlastní výbavu, doplňte, prosím, do seznamu v šatně. Doporučujeme termoprádlo. Lyže je třeba viditelně podepsat (kobercová páska), helmu označit zepředu jménem dítěte (aby instruktor mohl na dítě zavolat). Odvoz dětí:  autobusem od parkoviště ve 12,00, tam budete moci děti opět v ca 16,15 vyzvednout - zajišťuje organizátor. Mateřská škola zajišťuje: svačinu, převléknutí dětí po obědě a odvedení na parkoviště. Jako doprovod bude s dětmi jezdit maminka Laury Mastníkové. Děkujeme za ochotu se této důležité funkce ujmout!!!

23. 1. 2023

Příjemné svátky

Přejeme všem rodičům, dětem a přátelům naší mateřské školy příjemné prožítí vánočních svátků, hodně zdraví, radosti a pohody v roce 2023. Mateřská škola bude uzavřena od 23. 12. 2022 do 1. 1. 2023. Těšíme se na Vás v novém roce!

21. 12. 2022

Staročeské Vánoce

Na pátek 16. prosince je pro děti z obou oddělení připraven projektový den - Staročeské Vánoce. Začínáme v 8,30. Program je hrazen z projektu PROMĚNY III.

16. 12. 2022

Projektový den

V úterý 13. prosince se starší děti účastní projektového dne z programu Malé technické univerzity s názvem Stavitelé města. Začínáme v 8,30. Program je hrazen z projektu PROMĚNY III.

13. 12. 2022

Vánoční besídky

Vánoční besídka mladších dětí se bude konat v úterý 13. 12. od 16,30, vánoční besídka starších dětí se bude konat v pondělí 19. 12. od 16 hodin. Srdečně zveme!

9. 12. 2022

Mikulášská nadílka

Mikulášská nadílka je pro děti připravená na 5. prosince dopoledne. Těšíme se na moudrého Mikuláše, veselého čertíka a krásného anděla.

5. 12. 2022