Mikulášská nadílka

Mikulášská nadílka je pro děti připravená na 5. prosince dopoledne. Těšíme se na moudrého Mikuláše, veselého čertíka a krásného anděla.

5. 12. 2022

Kouzelnická show

Na pátek 2. prosince je pro děti připravena kouzelnická show VÁNOCE S MAGIC ALEXEM - od 9 hodin v sále Kulturního domu. z Fondu bude odečteno 80 Kč.

2. 12. 2022

Screeningové vyšetření školní zralosti

Připomínka: screeningové vyšetření školní zralosti pro přihlášené - 1. prosince během dopoledne.

1. 12. 2022

Projektový den

Ve čtvrtek 24. listopadu se děti z oddělení starších dětí zúčastní projektového dne tentokrát se sportovní tematikou s názvem Novodobé olympijské hry. Program je hrazen z projektu PROMĚNY III, začínáme v 8,30.

24. 11. 2022

Pojedeme do divadla

V pondělí 21. listopadu pojedeme do Městského divadla v Jablonci nad Nisou na pohádku Brouk Pytlík. Odjezd 10,00, návrat ca 12,00. Z Fondu bude odečteno vstupné 80 Kč + částka za autobus (dle faktury).

21. 11. 2022

Pohádka ve školce

Na středu 16. listopadu je pro děti připravena pohádka Perníková chaloupka (Divadlo Na cestě Liberec). Začínáme v 9,15, z Fondu bude odečteno 80Kč.

16. 11. 2022

Vyšetření očí

Pro přihlášené připomínáme vyšetření očí (firma Prima Vizus), které se bude konat v pondělí 14. 11. od 10,15. Poplatek 200Kč uhraďte, prosím, v hotovosti nejdéle v pondělí ráno 14. 11.

14. 11. 2022