Kouzelné Vánoce

Na 30. listopadu jsme původně měli naplánované už tradiční rozsvěcení stromečku před školkou společně s dětmi i rodiči. To v dnešní době bohužel není možné. sadPro děti ale máme připravené překvapení a adventní čas přivítáme krásnou pohádkou KOUZELNÉ VÁNOCE.smiley Účinkují Jana Koutová a Jaroslav Beneš. Začínáme v 10 hodin, z fondu bude odečteno 80Kč.

30. 11. 2020

Workshop online

Z důvodu stále platných "covidových" opatření se původně plánovaný workshop (24.11.) s Mgr. Mulačovou z Pedagogicko-psychologické poradny v Jablonci nebude moci konat prezenčně. Je možné jej uskutečnit online. Vše, co budete potřebovat je notebook nebo chytrý telefon. Pokud se pro tuto formu rozhodnete, sdělte nám prosím e-mailovou adresu, kterou paní Mulačové předáme a ona Vám zašle přihlašovací kód a všechny potřebné informace. Bude fajn, když tuto příležitost využijete, vřele doporučujeme! Domluvený termín - 24. listopadu od 16,30.

24. 11. 2020

Malý záchranář

Na úterý 24. listopadu je pro děti připraven program MALÝ ZÁCHRANÁŘ, při kterém se děti seznámí se základy první pomoci. Začínáme v 9,15, z fondu bude odečteno 50Kč.

24. 11. 2020

Změna termínu

Plánovaný program O Lišáčkovi je přesunut na čtvrtek 19. listopadu.

19. 11. 2020

O Lišáčkovi

Na středu 18. listopadu je pro děti připraven program s ekologickým podtextem - O Lišáčkovi. Program je zdarma (hrazen z projektu Proměny, který je spolufinancovám EU). Začínáme v 9,00.

18. 11. 2020

Oznámení

Po dohodě se zřizovatelem bude z důvodu minimálního počtu přihlášených dětí v pondělí 16. října mateřská škola uzavřena. Užijte si úterní svátek, těšíme se na Vás 18. listopadu.

16. 11. 2020

O prasátku Arturovi

Na středu 11. listopadu je pro děti připraven ekologicko-výchovný program O PRASÁTKU ARTUROVI (Karlovarské hudební divadlo ve spolupráci s Eko-Kom a.s. Praha). Představení je bezplatné, začínáme v 10,30. (Všechna stávající hygienická opatření budou dodržena.).

11. 11. 2020

Fotografování

Fotografování (vánoční motiv) se uskuteční ve čtvrtek 5. listopadu v 10,00. Pokud máte zájem o vyfotografování a Vaše dítě do školky momentálně nechodí, dejte, prosím, vědět.

5. 11. 2020

Školka bude v provozu

Vážení rodiče, na základě jednání s Krajskou hygienickou stanicí v Jablonci bylo rozhodnuto, že mateřská škola může zůstat nadále otevřená.smileyZítra se na Vás těšíme!

2. 11. 2020

Vyšetření očí

Firma Prima Vizus nabízí opět vyšetření zraku Vašich dětí. Pokud máte zájem, přihlašte své dítě na formuláři, který najdete v šatně na obvyklém místě. Vyšetření není hrazeno pojišťovnou, poplatek 150Kč je nutno uhradit v hotovosti předem. Termín vyšetření - 14. října od 10,45. Veškeré informace najdete v letáku, který máte k dispozici rovněž v šatně.

14. 10. 2020