Představení Abeceda slušného chování

Na středu 22. září je pro děti připraveno představení Abeceda slušného chování. Vzhledem k tomu, že v tento den nepůjde ve školce proud, představení se bude konat v sále Kulturního domu. POZOR!!! Začátek představení již v 8 hodin!!! Děti přiveďte do školky buď do 7,30 (v 7,30 budeme odcházet) nebo rovnou do Kulturního domu. Děkujeme.

22. 9. 2021

Schůzka rodičů

Srdečně zveme na schůzku rodičů, která se bude konat ve čtvrtek 2. září od 17 hodin. Těšíme se na Vás.

2. 9. 2021

Ochranné opatření MZČR

Na základě ochranného opatření Ministerstva zdravotnictví České republiky sdělujeme: MŠ nesmí umožnit přítomnost dětí, které se vrátily ze země s vysokým nebo velmi vysokým rizikem nákazy, po dobu 7 dní od vstupu na území ČR, resp. po dobu 10 dní, jde-li o návrat ze zemí s extrémním rizikem nákazy. Žádáme Vás proto o respektování tohoto opatření a informaci, pokud jste se z některé z těchto zemí vrátili.

28. 8. 2021

Co budou děti potřebovat ve školce?

Děti budou ve školce potřebovat tyto věci: náhradní oblečení (malé děti dostatek spodního prádla), bačkůrky (ne pantofle), holínky (tašku na holínky), pláštěnku, pyžamo/noční košili (netýká se dětí rok před školou), sportovní oblečení na vycházky a zahradu, kelímek, kartáček a pastu na zuby, malý hrníček na pití, balík papírových kapesníků. DOPORUČUJEME DĚTEM VĚCI OZNAČIT!

Děti, které ještě do školky nechodily a nastoupí 1. září, přiveďte, prosím, ve středu v 8 až 8,30.

Rodiče nově přijatých dětí, kteří ještě nedonesli vyplněný EVIDENČNÍ LIST, učiňte tak nejpozději do pátku 27. srpna!

23. 8. 2021

Přání

Přejeme všem rodičům, dětem a příznivcům naší mateřské školy pohodové, sluníčkové a radostné prázdniny. Děkujeme za Vaši přízeň, které si velmi vážíme, i za milé dárečky, které nás potěšily. Budoucím prvňáčkům přejeme dobrý start do školy, hodně úspěchů, radosti z učení a poznávání nového. Těšíme se na Vás v novém školním roce!smiley Uzavření MŠ - 19.7. - 20.8.2021.

16. 7. 2021

Výlet na letiště

V úterý 29. června pojedeme na výlet na letiště do Hodkovic. Odjezd 9,00, návrat ca 13,00. Do baťůžku dětem dejte, prosím, 2x svačinku a oblékněte je podle počasísmiley.

29. 6. 2021

Slavnostní besídka se šerpováním

Slavnostní besídka na rozloučenou se "školáky" se bude konat v pondělí 28. června od 16 hodin v sále Kulturního domu. Podrobnosti budou sděleny.

28. 6. 2021

Informace k besídce

Začátek besídky je plánován na 16,00. Budeme rádi, když děti vyzvednete ve školce a přivedete v 15,50 do sálu. Pokud se stane, že děti nebudete moci včas vyzvednout, přivede je některá paní učitelka.

Program: Společné vystoupení všech dětí - 1) Pásmo písní a tanečků,  2) Pohádka Jiřího Kloubka "O zvířatech a rádelských dětech" ("školáci"), psaná speciálně pro naši školku, 3) Zábavný program "Hola, hola, , škola volá"!, 4) Slavnostní šerpování. Vezměte si s sebou dostatek času a dobrou náladu. TĚŠÍME SE!!!

28. 6. 2021

Jedinečná přednáška

Jsme rádi, že se nám podařilo zajistit zajímavou a ojedinělou přednášku Mgr. Jiřího Haldy. Pedagog Jiří Halda je jeden z nejlepších odborníků na výchovu dětí a problematiku rodinných vztahů u nás. Přijďte ve středu 16. června v 17 hodin do sálu Kulturního domu v Rádle a určitě se dozvíte mnoho zajímavého o radostech a strastech výchovy dětí. Jste srdečne zváni, určitě nebudete litovat!  Dbejte prosím platných hygienických nařízení. Vstupné dobrovolné.

16. 6. 2021

Fotografování 2021

Fotografování - společné foto na konec školního roku již zítra 11. června v 8 hodin!

11. 6. 2021