O prasátku Arturovi

Na středu 11. listopadu je pro děti připraven ekologicko-výchovný program O PRASÁTKU ARTUROVI (Karlovarské hudební divadlo ve spolupráci s Eko-Kom a.s. Praha). Představení je bezplatné, začínáme v 10,30. (Všechna stávající hygienická opatření budou dodržena.).

11. 11. 2020

Fotografování

Fotografování (vánoční motiv) se uskuteční ve čtvrtek 5. listopadu v 10,00. Pokud máte zájem o vyfotografování a Vaše dítě do školky momentálně nechodí, dejte, prosím, vědět.

5. 11. 2020

Školka bude v provozu

Vážení rodiče, na základě jednání s Krajskou hygienickou stanicí v Jablonci bylo rozhodnuto, že mateřská škola může zůstat nadále otevřená.smileyZítra se na Vás těšíme!

2. 11. 2020

Vyšetření očí

Firma Prima Vizus nabízí opět vyšetření zraku Vašich dětí. Pokud máte zájem, přihlašte své dítě na formuláři, který najdete v šatně na obvyklém místě. Vyšetření není hrazeno pojišťovnou, poplatek 150Kč je nutno uhradit v hotovosti předem. Termín vyšetření - 14. října od 10,45. Veškeré informace najdete v letáku, který máte k dispozici rovněž v šatně.

14. 10. 2020

Exkurze do SEV Český ráj

V úterý 13. října pojedou děti z oddělení starších dětí na exkurzi do Střediska  ekologické výchovy Český ráj v Sedmihorkách. V programu Můj kamarád strom se jistě mnoho zajímavých a praktických věcí o stromech dozví. Odjezd v 8, 00, návrat asi ve 12,00. Do baťůžku dětem s sebou prosím dejte svačinu a vhodné oblečení - program bude probíhat venku.

13. 10. 2020

Babka Bylinkářka

Na středu 7. října je pro děti připraven výchovně ekolog. program Babka Bylinkářka. Začínáme v 8,30.

7. 10. 2020

Přednáška pro rodiče

Vážení rodiče, na čtvrtek 1. října od 16 hodin je pro Vás připravena první ze serie přednášek a workshopů na téma Školní zralost a příprava na školu. Budete mít jedinečnou možnost získat informace ohledně této problematiky od povolaných odborníků. Přednášky povedou Mgr. Mulačová a Mgr. Beranová z Pedagogicko-psycholopgické poradny v Jablonci. Těšíme se na hojnou účast!

1. 10. 2020

Volné míso

Ve školce se uvolnilo místo - pokud máte zájem o umístění Vašeho dítěte k nám do školky, volejte do středy 7. října na tel. 725559885.

1. 10. 2020

Exkurze do SEV v Hejnicích

Ve čtvrtek 17. září pojedou děti z oddělení starších dětí do Střediska ekologické výchovy v Hejnicích na program ZE ŽIVOTA VČEL.  Odjezd  v 8,00 (křižovatka u býv. Balexportu), návrat asi ve 12,30. Do baťůžku dětem s sebou prosím dejte svačinu. Program bude probíhat vevnitř i venku, děti budou potřebovat bačkůrky a holínky.

17. 9. 2020

Schůzka

Milí rodiče "předškoláčků" - rádi bychom Vám poskytli několik informací k povinné školní docházce, vzdělávacímu programu i k tomu, co nás a Vás v tomto školním roce čeká. Sejdeme se ve středu 16. září v 17 hodin na zahradě mateřské školy. Budeme rádi, když přijdete všichni, těšíme se na Vássmiley!

16. 9. 2020