Workshop online

Na úterý 26. ledna od 16,30 je připraven předposlední z řady workshopů na téma "Školní zralost" - z důvodu epidemických opatření i tentokrát "online". Přihlášení rodiče opět obdrží  od Mgr. Mulačové z Ped. psych. poradny v Jablonci na jimi  uvedený mail přihlašovací údaje. Rádi přivítáme i další zájemce o tento zajímavý workshop (rodiče pracují společně s dětmi). Budete k tomu potřebovat notebook nebo chytrý telefon. Nejpozději v pondělí nám, prosím, sdělte e-mailovou adresu, na kterou Vám budou zaslány přihlašovací údaje. V případě dotazů se na nás můžete obrátit smiley!

26. 1. 2021

Vyšetření školní zralosti

Vážení rodiče, pokud si nejste jisti, zda má Vaše dítě nastoupit do základní školy, máte možnost jej objednat na vyšetření školní zralosti, které nabízí PPP v Jablonci nad Nisou - a to přes kontaktní formuláři: https://www.pppjbc.cz/kontaktujte-nas/ nebo na hlavní telefon PPP: 602 102  833. V případě nejasností Vám rádi poradíme.

19. 1. 2021

Přání

Přejeme všem rodičům, dětem a příznivcům naší mateřské školy pohodové prožití vánočních svátků spojené s poděkováním za celoroční spolupráci a do nového roku hodně, zdraví, štěstí, lásky - a naděje, že "covidový" čas brzy pomine a my se budeme moci vrátit k normálu a příští rok nám vrátí, co nám tento vzal.

22. 12. 2020

Přerušení provozu

Mateřská škola bude uzavřena od 23.12.2020 do 3.1.2021. Těšíme se na Vás v novém roce!smiley

22. 12. 2020

Vánoční výlet

V pátek 4. prosince pojedeme na výlet do Polabského muzea v Přerově nad Labem. Odjezd v 7,30, návrat asi ve 13,30. Do baťůžku dětem, prosím, dejte jídlo a pití na celý den (3x) a teple je oblékněte. Z Fondu bude odečteno 100Kč. Veškerá stávající hygienická opatření budou dodržena!

4. 12. 2020

Kouzelné Vánoce

Na 30. listopadu jsme původně měli naplánované už tradiční rozsvěcení stromečku před školkou společně s dětmi i rodiči. To v dnešní době bohužel není možné. sadPro děti ale máme připravené překvapení a adventní čas přivítáme krásnou pohádkou KOUZELNÉ VÁNOCE.smiley Účinkují Jana Koutová a Jaroslav Beneš. Začínáme v 10 hodin, z Fondu bude odečteno 80Kč.

30. 11. 2020

Workshop online

Z důvodu stále platných "covidových" opatření se původně plánovaný workshop (24.11.) s Mgr. Mulačovou z Pedagogicko-psychologické poradny v Jablonci nebude moci konat prezenčně. Je možné jej uskutečnit online. Vše, co budete potřebovat je notebook nebo chytrý telefon. Pokud se pro tuto formu rozhodnete, sdělte nám prosím e-mailovou adresu, kterou paní Mulačové předáme a ona Vám zašle přihlašovací kód a všechny potřebné informace. Bude fajn, když tuto příležitost využijete, vřele doporučujeme! Domluvený termín - 24. listopadu od 16,30.

24. 11. 2020

Malý záchranář

Na úterý 24. listopadu je pro děti připraven program MALÝ ZÁCHRANÁŘ, při kterém se děti seznámí se základy první pomoci. Začínáme v 9,15, z fondu bude odečteno 50Kč.

24. 11. 2020

Změna termínu

Plánovaný program O Lišáčkovi je přesunut na čtvrtek 19. listopadu.

19. 11. 2020

O Lišáčkovi

Na středu 18. listopadu je pro děti připraven program s ekologickým podtextem - O Lišáčkovi. Program je zdarma (hrazen z projektu Proměny, který je spolufinancovám EU). Začínáme v 9,00.

18. 11. 2020