Ochranné opatření MZČR

Na základě ochranného opatření Ministerstva zdravotnictví České republiky sdělujeme: MŠ nesmí umožnit přítomnost dětí, které se vrátily ze země s vysokým nebo velmi vysokým rizikem nákazy, po dobu 7 dní od vstupu na území ČR, resp. po dobu 10 dní, jde-li o návrat ze zemí s extrémním rizikem nákazy. Žádáme Vás proto o respektování tohoto opatření a informaci, pokud jste se z některé z těchto zemí vrátili.

28. 8. 2021

Co budou děti potřebovat ve školce?

Děti budou ve školce potřebovat tyto věci: náhradní oblečení (malé děti dostatek spodního prádla), bačkůrky (ne pantofle), holínky (tašku na holínky), pláštěnku, pyžamo/noční košili (netýká se dětí rok před školou), sportovní oblečení na vycházky a zahradu, kelímek, kartáček a pastu na zuby, malý hrníček na pití, balík papírových kapesníků. DOPORUČUJEME DĚTEM VĚCI OZNAČIT!

Děti, které ještě do školky nechodily a nastoupí 1. září, přiveďte, prosím, ve středu v 8 až 8,30.

Rodiče nově přijatých dětí, kteří ještě nedonesli vyplněný EVIDENČNÍ LIST, učiňte tak nejpozději do pátku 27. srpna!

23. 8. 2021

Přání

Přejeme všem rodičům, dětem a příznivcům naší mateřské školy pohodové, sluníčkové a radostné prázdniny. Děkujeme za Vaši přízeň, které si velmi vážíme, i za milé dárečky, které nás potěšily. Budoucím prvňáčkům přejeme dobrý start do školy, hodně úspěchů, radosti z učení a poznávání nového. Těšíme se na Vás v novém školním roce!smiley Uzavření MŠ - 19.7. - 20.8.2021.

16. 7. 2021

Výlet na letiště

V úterý 29. června pojedeme na výlet na letiště do Hodkovic. Odjezd 9,00, návrat ca 13,00. Do baťůžku dětem dejte, prosím, 2x svačinku a oblékněte je podle počasísmiley.

29. 6. 2021

Slavnostní besídka se šerpováním

Slavnostní besídka na rozloučenou se "školáky" se bude konat v pondělí 28. června od 16 hodin v sále Kulturního domu. Podrobnosti budou sděleny.

28. 6. 2021

Informace k besídce

Začátek besídky je plánován na 16,00. Budeme rádi, když děti vyzvednete ve školce a přivedete v 15,50 do sálu. Pokud se stane, že děti nebudete moci včas vyzvednout, přivede je některá paní učitelka.

Program: Společné vystoupení všech dětí - 1) Pásmo písní a tanečků,  2) Pohádka Jiřího Kloubka "O zvířatech a rádelských dětech" ("školáci"), psaná speciálně pro naši školku, 3) Zábavný program "Hola, hola, , škola volá"!, 4) Slavnostní šerpování. Vezměte si s sebou dostatek času a dobrou náladu. TĚŠÍME SE!!!

28. 6. 2021

Jedinečná přednáška

Jsme rádi, že se nám podařilo zajistit zajímavou a ojedinělou přednášku Mgr. Jiřího Haldy. Pedagog Jiří Halda je jeden z nejlepších odborníků na výchovu dětí a problematiku rodinných vztahů u nás. Přijďte ve středu 16. června v 17 hodin do sálu Kulturního domu v Rádle a určitě se dozvíte mnoho zajímavého o radostech a strastech výchovy dětí. Jste srdečne zváni, určitě nebudete litovat!  Dbejte prosím platných hygienických nařízení. Vstupné dobrovolné.

16. 6. 2021

Fotografování 2021

Fotografování - společné foto na konec školního roku již zítra 11. června v 8 hodin!

11. 6. 2021

Veselá věda

V úterý 8. června se děti z oddělení starších dětí účastní 1. bloku z projektu "Veselá věda" s názvem "Voda a její vlastnosti". Projekt je hrazen z prostředků Proměny II OP VVV. Začínáme v 9,00.

8. 6. 2021

Výlet do ZOO

Ve středu 2. června pojedeme na výlet do ZOO v Liberci. Odjezd 8,30, návrat ca ve 13,30 hodin. Do baťůžku dejte dětem prosím jídlo na celý den a oblékněte je podle počasí. Z Fondu bude odečteno 200Kč.

2. 6. 2021